מונע כסיסה - תפוח

מחיר:

39.00

מונע כסיסת ציפורניים, מבית תפוח. פותח מתוך ההבנה שבקצה הציפורן אין עצבים, וכשתשומת הלב מוקדשת למשהו אחר אפשר לכסוס ציפורניים בהיסח דעת. מונע כסיסה פועל כאשר הכוסס מכניס את היד לפה, מייד הטעם הלא טעים מזכיר לו שהוא כוסס. שימוש רציף במוצר מקשר בין כסיסת ציפורניים לטעם ומפסיק את הכנסת הידיים לפה.

 

שיתוף ב:

סכנת זיהום: בעת כסיסת הציפורניים יכולה להיווצר פציעה וכך יכולים להגיע חיידקים וזיהומים עד כדי צורך בטיפול תרופתי. הסכנה מזיהום נובעת גם מהכנסתן של אצבעות לא נקיות לחלל הפה ומגדילה את הסיכויים למחלות, בפרט בקרב ילדים.

קשה מאוד להיפטר מההרגל לכסוס ציפורניים, שכן הכוסס אינו חש בכך שהוא פועל בצורה לא רצונית. הטעם המר בפה כשמשתמשים במוצר, מסייע להימנעות מפעולת הכסיסה האוטומטית, ולאורך זמן מסייע לכוסס להתרגל לא להכניס ידיים לפה.

הוראות שימוש:

למרוח על הציפורן פעמיים ביום ולהמתין עד לייבוש מונע כסיסה. להסיר את המונע כסיסה מהציפורניים מדי 3-4 ימים. יש להמשיך בטיפול עד לסיום תופעת הכסיסה.

*יש לעיין באריזת המוצר לרשימת מרכיבים מלאה. המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי, המלצה לטיפול או תחליף לטיפול

קוסמטיקה טבעית , קוסמטיקה מקצועית

צור קשר