מארז ממי בסט 3 יחידות

מחיר:

149.00

אופן השימוש: לנער היטב לפני השימוש

מומלץ להשתמש כ-20 דקות לפני האכלה, לפני שהתינוק אוכל.
בערך כ- 30 טיפות בכל פעם, זה בערך מאה מיליליטר.
מומלץ כ-3-4 פעמים ביום.

שיתוף ב:

ממי – בסט, מארז ממי בסט 3 יחידות, להגברת חלב אם ולהתפתחות התקינה של תינוקך.

כדי להרוויח עוצמה לאחר הלידה ולדעת גם שתינוקך נמצא בידיים טובות.
את עוזרת לו להתפתחות תקינה, בעזרת המוצר הזה.

הנקה והסיבות להניק מקבלים סיוע מצמחי מרפא המסייעים להגברת חלב אם:

  • סרפד (urtica) – הסרפד הינו צמח מרפא המסייע להגברת ייצור חלב אם, וגם בעל חשיבות בתכולת הוויטמינים והמינרלים הקיימים בו, ובעיקר ברזל וויטמין C .
  • שומר (Fennel) – ידוע ברפואה העממית כצמח המסייע להגברת חלב אם. כמו כן, מסייע הצמח להרגעת מערכת העיכול ולמניעת גזים ונפיחויות.
  • חילבה (fenugreek) – צמח המכיל מגוון רחב של מרכיבים כגון ספונינים, אלקלואידים, סיבים ועוד. בין שאר תכונתיו הסגוליות (מסייע גם בהפחתת שומנים בדם ולאיזון רמות סוכר בדם), הוא ידוע כמקדם ייצור של חלב אם.
  • גדילן מצוי (silybum marianum) – לצמח השפעות פיזיולוגיות שונות על גוף האדם, ובעיקר על מערכת העיכול, תאי הכבד והדם. מזה שנים הגדילן ידוע כמסייע להפחתת בעיות עיכול שונות.
  • הוא מגביר תהליכי ספיגה של ויטמינים ומינרלים ובעיקר של ברזל, ומסייע במקרים של קשיי עיכול, בעיקר של חלבונים ושומנים. הגדילן ניתן לשימוש למשך תקופות ארוכות בעיקר במקרים של אנמיה וספיגה לקויה של ברזל, וכן להגברת ייצור חלב אם.
  • ורבנה (verbena officinalis) – הורבנה היא אחד מצמחי המרפא העתיקים ביותר הנמצאים בשימוש בעולם הרפואי. שימושים מקובלים: סיוע לתפקוד מערכת העצבים (מרגיע במקרים של עצבנות ובעיות שינה בעיקר על רקע הורמונלי, ולכן חיוני במיוחד לנשים לאחר לידה) וכן להגברת תפוקת החלב בקרב נשים מניקות.
  • אניס (Anise) צמח המכיל תרכובות שונות הדומות להורמון האסטרוגן בגוף האישה ולכן מסייע להגברת החלב אצל נשים מניקות. כמו כן, הצמח מסייע לטיפול בכאבי בטן בתינוקות.
  • זרעי כוסברה (coriadrum sativum) – לצמח השפעה נרחבת על מערכת העיכול, מרגיע גזים ומשכך כאבי בטן ובמקרים של עיכול איטי/שלשולים.

מארז ממי בסט 3 יחידות

*יש לעיין באריזת המוצר לרשימת מרכיבים מלאה. המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי, המלצה לטיפול או תחליף לטיפול

קוסמטיקה טבעית , קוסמטיקה מקצועית

צור קשר