למידע נוסף:
1-700-70-74-78

  • אנגלית
  • ערבית
  • אנגלית
  • ערבית
בסיס בונדר לציפורן - תפוח

בסיס בונדר לעמידות לק לאורך זמן והגנה על הציפורניים מפיגמנט הלק. בסיס בונדר מקבע ומקשר בין פיגמנט הלק לבין משטח הציפורן, המעניק לפיגמנט הלק עמידות גבוה לאורך זמן,  כמו כן גם יוצר שכבת הגנה על הציפורן מפיגמנט הלק ומונעת את הצהבתם של הציפורניים. הפורמולה גם מועשרת בעלי סרפד העשירים בחומר אנטי דלקתי. בעל תו vegan friendly.

5/5

49.90

בסיס בונדר לציפורן – תפוח
בסיס בונדר לציפורן – תפוח
מחזק ציפורניים קרטין - תפוח

מחזק ציפורניים טבעי לציפורניים. מחזק הציפורניים טיפולי קרטין היא פורמולה טבעית וחדשנית לחיזוק הציפורניים , למניעת סדקים, התפצלויות המעושר במינרלים, קרטין מהצומח (סויה), שמן זרעי עץ הבאובב. הפורמולה אינה מכילה פורמלדהיד. הסדרה בעלת תו vegan friendly

5/5

49.90

מחזק ציפורניים קרטין – תפוח
מחזק ציפורניים קרטין – תפוח
פריימר ומחזק ציפורניים - תפוח

לטשטוש פגמים והגנה על הציפורניים מפיגמנט הלק. פורמולה טיפולית לציפורניים המועשרת בעלי סרפד העשירים באשלגן, סידן ומינרלים המחליקים, מטשטשים פגמים, סדקים וכתמים, ומגנים על הציפורניים מפיגמנט הלק. הפריימר שלנו מכיל עלי הדס וערמונית הסוסים השומרים על הציפורניים מפני דלקות וזיהומים. אינו מכיל פורמלדהיד.

5/5

49.90

פריימר ומחזק ציפורניים  – תפוח
פריימר ומחזק ציפורניים  – תפוח
מחזק ציפורניים תפוח

יש עוד מישהי שלא מכירה את מחזק הציפורניים של תפוח? מחזק הציפורניים של תפוח פותר את בעיית השבירה והפיצול של הציפורניים ושומר עליהן חזקות ומטופחות. שגרת טיפוח קבועה במחזק הציפורניים של תפוח תבטיח ציפורניים חזקות ומטופחות לאורך זמן. למאמר : איך שומרים על הציפורניים בריאות

5/5

45.00 39.00

מחזק ציפורניים תפוח
מונע כסיסה - תפוח

מונע כסיסת ציפורניים, מבית תפוח. פותח מתוך ההבנה שבקצה הציפורן אין עצבים, וכשתשומת הלב מוקדשת למשהו אחר אפשר לכסוס ציפורניים בהיסח דעת. מונע כסיסה פועל כאשר הכוסס מכניס את היד לפה, מייד הטעם הלא טעים מזכיר לו שהוא כוסס. שימוש רציף במוצר מקשר בין כסיסת ציפורניים לטעם ומפסיק את הכנסת הידיים לפה.  

5/5

39.00 32.00

מונע כסיסה – תפוח
מייבש לק - תפוח

מייבש לק, מבית תפוח, אם את אוהבת ציפורניים טבעיות וחשוב לך לטפח אותן נכון, המאמר הזה עבורך.תפוח טכנולוגיות ידועה בפיתוח מוצרים מחומרים פעילים, במטרה להעניק לך מראה מטופח וטבעי.

5/5

39.00 32.00

מייבש לק – תפוח
מונע כסיסה ומחזק מארז

5/5

59.00 55.00

מונע כסיסה ומחזק מארז
מחזק ציפורניים ושמן הזנה - תפוח

5/5

59.00 53.00

מחזק ציפורניים ושמן הזנה – תפוח
מייבש לק - טופ לק במראה ג'ל

מייבש לק במראה ג'ל איכותי. מכיל מינרלים וסילקון לאפקט המחזיר אור ולברק מושלם.

  • ייבוש מהיר ללא מכונה.
  • מעמיק את צבע הלק
  • מגן ושומר על המניקור מטופח לאורך זמן.

5/5

49.90

מייבש לק – טופ לק במראה ג'ל
מייבש לק – טופ לק במראה ג'ל

צור קשר

מצטרפים לקהילת תפוח

ונהנים מ-10% הנחה על כל המוצרים באתר כבר בקנייה הקרובה.

דילוג לתוכן