למידע נוסף:
1-700-70-74-78

טיפוח ציפורניים בחורף

הטמפרטורות בחוץ אולי מראות אחרת אבל החורף ממש מעבר לפינה! מזג האוויר הקר בשילוב עם מקורות חימום שונים גורם לציפורניים להפוך יבשות, שבירות ועם נטייה להתפצל ולהיסדק.

בנוסף לכך, ציפורניים נוטות לגדול לאט יותר בחודשי החורף עקב זרימת דם איטית יותר בשל טמפרטורות נמוכות.

אז מה אפשר לעשות? הדבר החשוב ביותר בחורף הוא לשמור על הציפורניים שלך והעור שסביבן לחות. הלחות תעזור לשמור עליהן מלהפוך רכות ושבירות. השתמשי בשמן הזנה לציפורן מדי יום או אפילו פעמיים ביום, אם יש לך עור וציפורניים יבשות מאוד. הקפידי לעסות את השמן עמוק לתוך הציפורניים לקבלת אפקט מקסימאלי. עיסוי השמן עוזר להמריץ צמיחת ציפורן בריאה.

דרך נוספת, לשמור על הציפורניים שלך קצרות יותר ומעט מעוגלות יותר בחורף כדי שלא ישברו בקלות. אפשר גם לשמור על ציפורניים חזקות וקשות על ידי מריחת שתי שכבות של מחזק לבד או מתחת ללק. אם את מורחת לק צבעוני לציפורנייך אל תשכחי להשתמש במייבש לק או בסילר לגימור מושלם, לקיבוע ולהגנה על הלק לתקופה ארוכה.
מסירי לק רגילים לא מומלצים לציפורניים וגורמים להן להיות בעייתיות עוד יותר, במיוחד בחורף. לכן יש להשתמש במסיר לק ללא אצטון שאינו מייבש את הציפורניים ואף נותן להן לחות בזמן הסרת הלק.

צמיחת הציפורניים נוטה להאט במהלך חודשי החורף הקרים, לכן כדי לעזור לצמיחת ציפורן במהירות, יש לשמור על תזוזת האצבעות להגדלת זרימת הדם ולשלב טיפול עיסוי לציפורניים והעור שסביבן מידי יום לתוצאות הטובות ביותר.
טיפול מונע נוסף ולא פחות טוב הוא פשוט ללבוש כפפות! לא רק שהכפפות יגרמו לידיים ולציפורניים שלך להראות במיטבן על ידי שמירה מקור ואוויר מיובש, הן גם פועלות כחסם למניעת אבק, כימיקלים וחומרים אחרים מלפגוע במראה או המרקם שלהן.

עם קצת הקפדה וטיפול מניעתי אפשר לשרוד את החורף הקר עם ציפורניים יפות, חזקות ומטופחות.

צור קשר

דילוג לתוכן