למידע נוסף:
1-700-70-74-78

קרם פילינג לילה - תפוח

קרם פילינג לילה, מבית תפוח, מועשר בחומצת פירות, שמנים צמחיים ואנטי אוקסידנטים פעילים המזינים ומאיצים את חידוש ושיקום הרקמות. הקרם תורם להתחדשות העור, מיצוקו והפחתתם של קמטוטים, ומחזיר את החיוניות לעור. הסוד הקסם של הקרם פילינג לילה שהוא לא דורש שיפשוף של העור והוא לא מכביד על הפנים כמסכה, אלא קרם לחות אוורירי בעל חומרים פעילים המנקים את העור במהלך הלילה.

5/5

269.00 259.00

קרם פילינג לילה – תפוח
פילינג ביוטכנולוגי - תפוח

מסכה לפנים פילינג ביוטכנולוגי, מבית תפוח, היא פורמולה ייחודית המכילה שילוב של חומצות פירות ושמנים טהורים הממריצים את חידוש מרקם העור ותורמים להזנה פעילה של שכבות העור השונות. שימוש בקרם הפילינג מעודד ייצור תאים חדשים, מטשטש קמטוטים, מחזק ומשפר את הטונוס של העור. מכיל שמן נר הלילה ותפוז מר, להבהרה ולהמרצת הדם לרקמות .

5/5

285.00 269.00

פילינג ביוטכנולוגי – תפוח
מסכת לפנים בין סולפור טיפולית לעור שמן ואקנתי - תפוח

מסכת לפנים בין סולפור טיפולית לעור שמן ואקנתי היא למעשה מסכת חימר וגופרית טיפולית לעור שמן ואקנתי מטפל בפצעי האקנה תוך שמירה על האיזון של הלחות של העור. תכשיר זה תפקידו חיטוי, ניקוי שומנים מהעור, כיווץ כלי דם והרגעת העור. מרכיביה האנטי בקטריאליים של המסכה מסייעים גם בריפוי פצעים דלקתיים בעור. .

5/5

269.00 256.00

מסכת לפנים בין סולפור טיפולית לעור שמן ואקנתי – תפוח
מסכת קולגן, אלסטין וליפוזומים - תפוח

מסכה לפנים קולגן, אלסטין וליפוזומים מבית תפוח.מסכה לפנים עשירה ומרוכזת בחומצות שומן חיוניות למתן לחות והזנה מרבית. מכילה מרכיבים צמחיים המשלימים את השמנים והלחות החסרים הנדרשים לעור יבש או בוגר ותורמים לאלסטיות ולחיזוק העור.

5/5

269.00 256.00

מסכת קולגן, אלסטין וליפוזומים – תפוח
ג'ל התפחה תרמי - תפוח

ג'ל התפחה תרמי  בעל אפקט חימום (תרמי) ייחודי, בהרכב משולב של חומצות פירות, חומצת חלב ותמצית צמחי מרפא. מסייע בהרחבת הנקבוביות ובריכוך והמסה ראשונית של תאי העור השומניים. לזירוז והקלה של פעולת הניקוי העמוק.

5/5

ג'ל התפחה תרמי – תפוח
מסכת הבהרה עם רטינול - תפוח

מסכה טיפולית להבהרת כתמי פיגמנטציה. עשירה במרכיבים צמחיים מבהירים: חומצת אלפא הידרוקסית, ארבוטין, חומצה קוג'ית וחומצה רטינואית המעניקים לעור גוון בהיר ואחיד.

5/5

275.00 259.00

מסכת הבהרה עם רטינול – תפוח
מסכה תה ירוק - תפוח

מסכה לפנים תה ירוק, מבית תפוח, היא פורמולה ייחודית המכילה שילוב של תמצית צמחים וויטמינים. מקנה הרגעה מיידית ולחות לשכבות העמוקות של העור. מכילה תמצית תה ירוק אנטי אוקסידנטית רבת עוצמה. המסכה יעילה במיוחד לאחר טיפולי פילינג , הסרת שיער וניקוי עמוק, ובמקרים של אדמומיות או עור מגורה.

5/5

269.00 256.00

מסכה תה ירוק – תפוח

צור קשר

דילוג לתוכן