מסכות לפנים, מסכות פילינג

שאלות ותשובות

אספנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות

במידה ויש לכם שאלות נוספות נשמח אם תפנו אלינו באמצעות טופס צור קשר באתר ותיענו בהקדם

חברתנו מייצרת שני סוגים של מוצרים: 

  1. מוצרים טיפוליים- הנמכרים ברשתות הסופר פארם, BE, בתי מרקחת פרטיים, משווקים מורשים ובאתר החברה.  
  2. קוסמטיקה מקצועית – הנמכרים ברשתות השיווק לקוסמטיקאיות, קוסמטיקאיות מקצועיות ובאתר החברה

כאשר נתקלתם במחסור של אחד המוצרים שלנו, באחד הסניפים של המשווקים המורשים של החברה, אתם מוזמנים ליידע אותנו, ואנו נדאג שהמוצרים יגיע הישר לסניף הקרוב לביתיכם. 

לשאלות, בנוגע למוצרי החברה, אתם מוזמנים לפנות אלינו  :

בטלפון 1700-70-74-78

במיל marketing@tapuach.co.il 

כאשר שואלים איזה סוג עור יש לך? השאלה למעשה מתייחסת למאזן הלחות בעור. העור שלנו צריך לחות (NMF) על מנת לבצע את תהליך התחדשות העור ויצור הקולגן והאלסטין. כאשר העור שלנו לא מפריש כמות מאוזנת של לחות אז אנחנו נתחיל לראות את הופעתם של קמטוטים וכתמים כהים בעור. המצב זהה לעור המפריש כמות מוגברת של לחות ושומן לעור, במקרים אלו יכולים להיווצר פצעים ודלקות בעור. לכן כאשר בוחנים את סוג העור שלך, השאלה מתייחסת לכמות הלחות הדרושה על מנת שהעור יראה במיטבו.

כיצד אדע מהו הסוג עור פנים שלי?

א. הסתכלות דרך מראה מגדילה את גודל הנקבוביות. נקבוביות גדולות, שומני ונקבוביות קטנות, עור יבש.  

ב. לאחר המקלחת, להמתין כשעה, ללא מריחת קרם מכל סוג שהוא על הפנים :

חשוב מאוד: תנאי הסביבה ולעונות השנה יש השפעה על רמת הלחות בעור הפנים שלנו. אדם השוהה במזגנים המייבשים את עורו, יכול לטעות, ולחשוב שעורו הוא סוג יבש. שלמעשה השהות הממושכת בתנאי אקלים אלו משפיעה על מצב העור. לכן חשוב מאוד לבחון היטב את תנאי האקלים בהם אתם שוהים ולהעניק לעור את הלחות הדרושה.

לקבלת יעוץ טלפוני מוזמנים להתקשר :1-700-70-74-78 בין השעות 09:00-14:00

שימוש נכון ויעיל במחזק ציפורניים של תפוח. מריחת שכבה על גבי ציפורניים נקיות, כל יום שני. חשוב מאוד, טרם מריחת השכבה החדשה יש להסיר את השכבה הישנה, עם מסיר לק, ללא אציטון. 

סוד ההצלחה של הטיפול באקנה מונח על שמירת האיזון של השומן הטבעי בעור. כלומר טיפול בפצעי האקנה, ללא יבוש של העור סביב הנגעים הדלקתיים. אנו בתפוח יצרנו סידרה המיועדת לטיפול נכון ומאוזן באקנה. הטיפול מתבצע ב- 4 שלבים:

  1. ניקוי- חיטוי וניקוי הפנים, בעור דלקתי הוא הליך חשוב בתהליך ההתמודדות עם פצעי הבגרות/אקנה עצמם. ניקוי הפנים בסבון ללא SLS, בעל חומצות לניקוי הצטברות הלכלוך, דלקות והשומן בנקבוביות מבלי לייבש את העור. פעמיים ביום, בוקר וערב.
  2. לחות – חשוב לזכור שעור אקנתי, הוא עור בעל נטייה מוגברת של הסבום. כלומר העור מייצר כמות גדולה של שומן העולה על הכמות הרצויה. לכן לאחר שטיפת הפנים, העור נעשה יבש שוב, והמנגנון הטבעי של העור מייצר שוב שומן. חשוב להחזיר לעור את הלחות הדרושה על ידי הזנה בסרום היאלורונית ובקרם לחות על בסיס מים. מומלץ פעמיים ביום, בוקר וערב.
  3. מסכה טיפולית– בבואנו לטפל בנגעים דלקתיים בעור אנו זקוקים לחומרים אשר ייבשו את העור ולא את כל שאר הפנים, סביב הפצעים. משום שייבוש שכזה רק יעודד שוב את העור לייצר כמות מוגברת של שומן. לכן אנו ממליצים על מסכת חימר וגופרית אשר מטפלות בפצעים ושומרת על איזון השומן הטבעי בעור. מומלץ פעם בשבוע לפני השינה.
  4. הרגעה – עור אקנתי הוא עור מגורה מאוד. חשוב מאוד להרגיע את העור, מסכה לפנים תה ירוק המרגיעה את העור ויוצרת שכבת הגנה מעל אזור הפצע. שמעודד התחדשות תאים ומסייע בריפוי רקמות פגומות. מומלץ פעם בשבוע.
  5. למאמר מפורט : טיפול באקנה.