ציפורניים יפות

ידוע שהיידים שלנו מעידות עלינו לא מעט ובודאי תסכימו, שידיים וציפורניים מטופחות מהוות מעין "כרטיס ביקור" שלנו. 
כדי לנסות לצמצם את ההשפעות של שטיפות הידיים הרבות (בעיקר בתקופה האחרונה), ואת נזקי הלק/ג'ל/בניה על הציפורניים שלנו, שוחחנו עם מומחי טיפוח ציפורניים כדי לברר בדיוק מה נוכל לעשות כדי לשקם את הציפורן:

 

1. שמרו על ידיים נקיות. וודאו שגם לכלוך שהצטבר מתחת לציפורניים הוסר במלואו

רובינו מודעים לחשיבותה של שטיפת ידיים להיגיינה האישית ולמניעה של העברת מחלות. חשוב לא פחות, לנקות ביסודיות גם את הלכלוך מתחת לציפורניים. מתחת לציפורן מצטברת כמות רבה של חיידקים וחלק מהם עלולים להיות אף מסוכנים. ציפורניים מלאכותיות מהוות קרקע פורייה מאוד לחיידקים, מכיון שהן אוצרות תחתן הרבה יותר חיידקים, ביחס לציפורניים טבעיות.  

שטיפת-ידיים-תפוח

 
2. המנעו מכסיסת ציפורניים

היו עדינים עם הציפורניים ונסו להימנע משימוש בכליי טיפוח שעלולים לפצוע אתכן או להזיק לצפורניים עצמן. הימנעו גם מכסיסת ציפורניים. כסיסת הציפורניים פוגעת לאורך זמן הן במראה הציפורן והאצבעות, והן בעמידותה של הציפורן, ועלולה לגרום להעברת בקטריות מן האצבעות אל הפה. בנוסף, ציפורניים כסוסות לאורך זמן גורמות לכאבים בנקודות המפגש בין הציפורן לעצבים הנמצאים תחת לבשר האצבע עצמה. למי שקשה להמנע מההרגל המגונה, מומלץ להשתמש ב- מונע כסיסה. 

כסית ציפורניים, מייבש לק

 

3. שייפו וגזזו את הציפורניים באופן קבוע

פעולות אלו שומרות על חוזק הציפורן ומקדמות צמיחה. מומלץ לשמור תמיד פצירה בהישג יד לתיקון מהיר של שברים בציפורן.

4. העדיפו ציפורניים בריאות על פני ציפורניים ארוכות

 

 ציפורניים ארוכות נוטות להסדק ולהשבר ביתר קלות, מאשר ציפורניים קצרות.

 

5. הגנו על הציפורניים באמצעות שכבת בסיס

 מחזק ציפורניים פותר את בעיית השבירה והפיצול של הציפורניים ושומר עליהן חזקות ומטופחות. מומלץ להשתמש במחזק ציפורניים על בסיס טבעי ולחזור על פעולת המריחה פעמיים בשבוע. חשוב לזכור למרוח את המחזק גם בצידה הפנימי של הציפורן. מי שסובל מפגמים, סדקים או כתמים על הציפורניים, מומלץ לשקם את הציפורן באמצעות פרימייר ומחזק ציפורניים של תפוח טכנולוגיות טבעיות. 

 

ציפורניים מטופחות

 

 
6. השתמשו בשכבת הגנה עליונה 

שימוש במייבש לק מסייע לייבוש מהיר וחלק של לק. המייבש מגן ומונע את התקלפות הלק, ושומר על ציפורן יציבה ועל צבע הלק אחיד. מומלץ לשים לב ולרכוש מייבש לק שאינו מכיל פורמאלדהיד (חומר חסר ריח וצבע המשמש כגז דליק). 

 

7. החדירו לחות לידיים ולציפורניים באופן קבוע. 

 

 הקפדה על סיכוך הידיים בקרם ידיים מועשר בלחות, במיוחד באיזור הקוטיקולה (רקמה דקה המקיפה את מיטת הציפורן), מגבירה את ייצור התאים ומסייעת בשמירה על חוזק הציפורן. מומלץ לשלב קרם ידיים וציפורניים כחלק משגרת הלילה שלכם למקסום הספיגה.

—–

 

 

 

                                                              למגוון מוצרי תפוח קוסמטיקה טבעית, לטיפוח ידיים וציפוריניים טבעיות, לחצו כאן