יש הרבה דרכים לטפח ולהזין את עור הפנים, אולם אין ספק שהדרך האינטנסיבית והיעילה מכולן היא בשימוש במסיכת פנים. הרעיון הוא פשוט: יצירת חומרים שופעים במיוחד בויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ורכיבי אנטי אייג'ינג – שיחזירו לעור הפנים שלך את הקסם, הברק, הגמישות והמראה הצעיר שלו, לעיתים אפילו אחרי השימוש הראשון. הנה שלושה דברים שלא ידעתם, על מסיכות פנים:

#1 – מסיכות פנים נמצאות בשימוש כבר אלפי שנים

אם הייתם מכירים את קליאופטרה מלכת מצריים, שחיה בסביבות המאה הראשונה לפני הספירה, הייתם בוודאי יודעים ששיגרת הטיפוח העצמי שלה נחשבת חדשנית. היא כללה אמבטיות חלב וגם שימוש קבוע ב… מסיכות פנים. אז אמנם, מסיכות הפנים של המלכה המצרית לא הגיעו בצנצנת נעימה לשימוש ועם ריחות חגיגיים, זה היה יותר לשבור ביצה ולמרוח ישירות על העור – אבל, כנראה שזה עבד, מפני שהיא נחשבה אחת הנשים היפות והמטופחות בהיסטוריה של העולם ועד היום, נשים שואבות השראה מהרגלי הטיפוח שלה.

#2 – מסיכת פנים היא לא שיגרת טיפוח גנרית, ואפשר בהחלט להתאים אותה למטרות הטיפוח שלך

ההבדל בין מסיכת פנים לקרם הפנים, קרם הלחות או תכשירי טיפוח אחרים המשמשים אותך באופן קבוע, או האינטנסיביות של ספיגת חומרי ההזנה בעור, גם בגלל ההרכב הייחודי והעשיר של מסיכת פנים, וגם בשל השהייה עם הקרם על הפנים. לכן, לא נכון לרכוש מסיכת פנים מסיבות כלליות – אפשר למקד את הטיפול בשינויים המבוקשים בעור שלך, ולבחור מסיכת פנים מתאימה, למשל: מסיכת פנים לעור שומני, מסיכת פנים ממצקת וכו'.

#3 – אתם רוצים מסיכת פנים מבית טוב

כולם יודעים שמוצרי קוסמטיקה רבים מכילים בין הרכיבים המזינים גם כימיקלים שמפתחים תלות של לקוחות במוצרים ואפילו מזיקים לעור לאורך שנות השימוש. זו הסיבה שחשוב לרכוש מסיכת פנים ומוצרי טיפוח אחרים "מבית טוב", מחברה שדואגת לפתח מוצרים באיכות ללא פשרות, בפיקוח ואישורים של משרד הבריאות ובהתאם לתקני איכות בייצור.

מסיכות הפנים מבית "תפוח טכנולוגיות" הן בדיוק כאלה. מסיכות הפנים שלנו מועשרות בשמנים צמחיים ונוגדי חמצון, לטיפוח, חידוש רקמות ומיצוק העור.

צור קשר