סרום לפנים הוא תכשיר פנים ייחודי המיועד לשיקום עור הפנים. לא תמיד יש צורך להשתמש בסרום פנים, אבל אם יש בו צורך – חשוב במיוחד לבחור אותו נכון. הנה שלושה טיפים שיעזרו לך לבחור את סרום הפנים המדויק עבורך.

#1 – מי בכלל צריך סרום פנים?

שגרת הטיפוח של עור הפנים חשובה במיוחד, והיא הופכת חשובה יותר ככל שהזמן מראה את אותותיו על עור הפנים שלנו. בניגוד לקרם לחות לפנים שהשימוש בו יום יומי או אפילו מסיכות פנים מזינות, המתאימות (בבחירה נכונה כמובן) לכל אחד בכל עת – סרום פנים מתאים לשיקום עור הפנים והוא מתאפיין בספיגה עמוקה במיוחד של רכיבי ההזנה. הנה כמה דוגמאות למצבים שבהם סרום פנים עשוי לעזור מאוד:

#2 – מה עוד יש בסרום שלך?

תכשירי קוסמטיקה רבים מגיעים באריזה נעימה לעין ובריח נפלא, אולם עם תכולה שלאורך זמן, תזיק לבריאות עור הפנים. חשוב לדעת שהתכשירים הנבחרים לטיפוח עור הפנים ולטיפול בו, הם תכשירים איכותיים, בעלי תווי תקן ואישורים ממשרד הבריאות ובעלי רכיבי טיפוח באיכות גבוהה במיוחד – בדיוק כמו הרכיבים שבמוצרי הטיפוח מבית תפוח טכנולוגיות.

#3 – חשוב להשתמש בסרום הזנה בצורה נכונה

מכיוון שסרום איכותי הוא עשיר במיוחד ברכיבי הזנה והוא מיועד לשימוש בעיקר במקרים שבהם העור נדרש לסיוע אינטנסיבי של הזנה ותיקון – כדאי להשתמש בסרום לפנים באופן מתאים. בדרך כלל, מדובר ממש על כמה טיפות מהסרום, שתמזגו אל כפות הידיים ומשם, בשפשוף קל, אל כל עור הפנים. חשוב להשתמש בכמות קטנה מהסרום על מנת שלא להכביד על עור הפנים.
אפשר להשתמש בסרום פעם אחת או פעמיים ביום, על כל עור הפנים או באופן נקודתי בלבד כאשר מדובר בשגרת טיפוח טיפולית. חשוב לא לשכוח שסרום לפנים מגיע ללא רכיבי הגנה מקרינת השמש ולכן כדאי לאפשר לסרום להיספג ולמרוח מעליו את קרם הפנים הרגיל.

צור קשר